Užitečné aplikace, které používám k práci

Užitečné aplikace, které používám k práci

Pokud se pohybujete v online prostřední, tak určitě využíváte nějaké nástroje, jako je například photoshop či cokoliv dalšího. Co ale děláte, pokud potřebujete rychle zmenšit nějaký obrázek nebo si vytáhnout HEX kod určité barvy?

Zde přináším seznam pár aplikací, které občas sám využívám.

Online Image Tool

Skvělý nástroj na komprimaci obrázků. Pokud máte eshop nebo web, tak určitě víte, že čím menší velikost daná stránka má, tím lépe skrze rychlost načítání. Učitě není dobré, pokud máte na stránce několik obrázků, kde každý má 900kb. Takovéto obrázky je dobré komprimovat, kde se zachová jejich kvalita, pouze se zmenší. Online Image Tool má více funkcí, na které se můžete podívat v tomto odkaze.

Image Color Picker

Upravujete si eshop či cokoliv dalšího a potřebuje si vytáhnout určitou barvu z nějakého obrázku, aby bylo vše sladěné? Využít můžete tuto aplikaci, kam nahrajete vámi zvolený obrázek a poté si jen myší kliknete na libovolný pixel, kde se vám v pravém menu ukáže HEX, RGB a případně další kody. V tomto odkaze naleznete Image Color Picker.

1280 846 Adam Pražan

Leave a Reply

Začneme vašimi údaji

Vyplňte mi údaje níže. Obratem se vám ozvu a začneme na webu pracovat. Stačí už tak málo a za 14 dní můžete mít profesionální web na míru.

    Kliknutím na tlačítko "Odeslat", souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů, jak je popsáno v zásady ochrany osobních údajů.