Pojďme to spolu zkusit.

V kanceláři a na telefonu jsem k dispozici každý den od 10:00

Kontaktujte mě

Adam Pražan
info@adamprazan.cz
+420 735 036 186

IČ: 05387221

Moje kancelář
Tkalcovká 966/1a
Svitavy, 56802

Provozovatel webu
AP8 FOOD s.r.o.
Tkalcovká 966/1a
Svitavy, 56802

IČO: 07434634

  Kliknutím na tlačítko, souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů, jak je popsáno v zásady ochrany osobních údajů Chráněno službou recaptcha (ochrana soukromí, smluvní podmínky)

  Často
  kladné otázky

  • Ano můžeme, vše záleží na vzájemné domluvě. Buďto se můžete zastavit ke mně do kanceláře nebo se mohu za vámi otočit. Ze zkušenosti už ale vím, že ve většině případů si vystačíme pomocí telefonu a emailu, což šetří čas i výslednou cenu.

  • Snažím se být vždy upřímný a transparentní. Neberu zakázky, u kterých vím, že bych nebyl schopný dodržet termíny. Abych ale odpověděl, v drtivé většině případů jsem schopný na projektu začít pracovat do pěti pracovních dnů.

  • Ceny jsou vždy individuální dle rozsahu prací a samotné náročnosti. Vždy si s klientem zavolám, vyzjistím jeho představu a na základě toho dokážu určit přesnější cenu. Vždy se snažím pracovat s fixní cenou za projekt – je to více transparentní a klient přesně ví, kolik zaplatí.

  • Svých klientů si vážím a mohu zaručit, že pokud se domluvíme na spolupráci, tak nezačnu v aktuálním čase pracovat pro vaší přímou konkurenci. Přijde mi to neetické a nemělo by se toto dít.

  Začneme vašimi údaji

  Vyplňte mi údaje níže. Obratem se vám ozvu a začneme na webu pracovat. Stačí už tak málo a za 14 dní můžete mít profesionální web na míru.

   Kliknutím na tlačítko "Odeslat", souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů, jak je popsáno v zásady ochrany osobních údajů.