FAQ

Často kladné otázky

Noví klienti se mě často ptají na stále se opakující otázky, tak jsem ty nejfrekventovanější sesumíroval a odpověděl na ně.

  • Ano můžeme, vše záleží na vzájemné domluvě. Buďto se můžete zastavit ke mně do kanceláře nebo se mohu za vámi otočit. Ze zkušenosti už ale vím, že ve většině případů si vystačíme pomocí telefonu a emailu, což šetří čas i výslednou cenu.

  • Snažím se být vždy upřímný a transparentní. Neberu zakázky, u kterých vím, že bych nebyl schopný dodržet termíny. Abych ale odpověděl, v drtivé většině případů jsem schopný na projektu začít pracovat do pěti pracovních dnů.

  • Ceny jsou vždy individuální dle rozsahu prací a samotné náročnosti. Vždy si s klientem zavolám, vyzjistím jeho představu a na základě toho dokážu určit přesnější cenu. Vždy se snažím pracovat s fixní cenou za projekt – je to více transparentní a klient přesně ví, kolik zaplatí.

  • Svých klientů si vážím a mohu zaručit, že pokud se domluvíme na spolupráci, kde vám mám řešit reklamu a marketing, tak nezačnu v aktuálním čase pracovat pro vaší přímou konkurenci. Přijde mi to neetické a nemělo by se toto dít. Něco jiného však je, pokud bych měl pracovat pro menší lokální kavárnu a zároveň mě osloví kavárna z druhé strany republiky. Zde totiž ke kolizi nedochází.

  • Prvně se sejdeme nebo si zavoláme a probereme vaší obecnou představu. Na základě toho vytvořím nabídku, kde je jasně popsáno co se bude dělat, jakým způsobem a co to vše obsahuje. Po akceptování zasílám zálohovou fakturu. Následně si ještě zavoláme, probereme vás a vaše podnikání do podrobných detailů, na základě čeho začínám s tvorbou. Hrubý návrh je do 1 – 3 týdnů. Posléze se tento návrh už jen ladí a celková rychlost dokončení záleží na vás – jak rychle mi dáte feedback, případně, jak rychle mi dodáte doplňující podklady.

  • Pokud nemáte žádné fotky či obrázky, tak nevadí, nejste jediný takový klient. Výplňové obrázky si dokážu zajistit po své vlastní ose z free fotobanky a design webu k tomu uzpůsobit. V neposlední řadě jsem vám schopen poradit, jak danou věc vyfotit, mohu zajet si to vyfotit sám nebo k vám poslat svého fotografa.

  • Samozřejmě, že dokážu a praktikuji to u 95% svých klientů. Nejen, že se vám o web aktivně postarám, budu ho aktualizovat a dělat zálohy, ale dokážu vám pomoci i s případnou reklamou, aby byl vidět. Zvládám dokonale reklamu na sociálních sítích i PPC. Vedle toho vám dokážu poradit s tvorbou obsahu (SEO) pro zvýšení autority na trhu a získání návštěvnosti z vyhledávačů.