Za jeden měsíc více zakázek než za celý předchozí rok, díky novému webu.

Martina Zahálku jsem sám oslovil s nabídkou předělání prezentace, jelikož měl starý a nevzhledný web, který úplně neodpovídal samotnému produktu a prezentaci na Instagramu.

Stačilo mi jen pár dní na pochopení businessu klienta, prozkoumání dodavatelů a podkladů, abych dokázal postavit web, který přinese hromadu zakázek.

Co nebylo na první dobrou, tak jsem obratem pozměnil a upravil na míru a zadání klienta.

Nevěříte? Ověřte si má tvrzení přímo u klienta.

Martin Zahálka
+420 775 451 189
info@obkladkuchyne.cz

O firmě

Firma se primárně zabývá dodávkou a realizací velkoformátových keramických pracovních desek do kuchyní. Dokážou obložit stejným dekorem i skříňky, zásuvky, stoly a parapety. Výsledkem je velmi nadčasový a sladěný design kuchyně a interiéru.

Co tvorba obsahovala?

Vymyšlení designu a vzhledu

Napsání všech textů na webu

Ořezy a komprese obrázků

Zajištění domény a hostingových služeb

Právní náležitosti (GDPR + COOKIES)

Zabezpečení systému

Optimalizace načítání webu

Responzvní zobrazení (desktop, tablet, mobil)

Nasazení analytických nástrojů

04/03/2023

Martin Zahálka

(zakladatel projektu)

Adam Pražan mě oslovil tak, že si našel náš zastaralý web skrze sociální sítě. A už od prvního telefonátu jsem věděl, že to bude ten pravý, kdo dokáže prezentaci našeho projektu posunout na jinou úroveň. Spolupráce probíhala dle mých představ, vždy se přizpůsobil mým časovým možnostem, oceňuji také rychlost a flexibilitu tím, jak stíhal zpracovat veškeré mé požadavky. Výsledkem jeho práce jsou nadčasové a velice designově propracované webové stránky. Je to člověk na správném místě s velmi přátelským a profesionálním jednáním. Jde vidět, že když někdo dělá to, co ho opravdu baví tak se to odrazí v jeho úspěchu a ve spokojenosti spousty klientů. Naše spolupráce s Adamem určitě není u konce a v budoucnu rádi využijeme jeho komplexních služeb pro další naše projekty.

U tohoto projektu jsem konzultoval i loga a další elementy, aby projekt působil uceleně a věrohodně.

Vedle tohoto projektu totiž pracujeme ještě na druhé firmě, která má být koncepčně spojená s tímto webem, avšak stále by to mělo být odlišené, stručné a jasné. Z toho důvodu jsme vymazali „All 4 detail“ a nechali v logu sjednocující prvek „A“ v půlkruhu.

Před

Po

Jak jsme postupovali?

01

Struktura webu

Jelikož web kombinuje několik druhů dekorů, které mají vyšší desítky jednotlivých variant navíc od několikati dodavatelů, tak bylo potřeba vymyslet rozumnou strukturu, jak web a celý business škálovat.

02

Sběr dat

Jakmile jsem vyřešil strukturu webu, tak jsem začal sbírat podklady od zahraničních dodavatelů. Všechny podklady prošly úpravou a kompresí, abych zajistil maximální možnou rychlost webu.

03

Tvorba designu a obsahu

Web stojí na třech základních barvách – tmavě šedé, hnědé a bílé. Kladl jsem velký důraz na čistotu a přehlednost práce. Přeci jen, jde o kuchyně, kde je čistota na prvním místě.

#262626

#ddb271

04

Korekce

Vždy vytvořím kompletní texty a celkově obsah, který pak s klientem ladíme k dokonalosti. Přeci jen, klient vždy má větší přehled, jak na co reagují jeho zákazníci.

Závěrem

Za celkem krátký časový úsek jsme vytvořili prezentaci, která dokáže generovat zajímavý počet zakázek. Velký podíl úspěchu však leží hlavně v rukou Martina, který skvěle vede svůj Instagram a promuje svoji práci. Z Instagramu pak odkazuje právě na tento vytvořený web, který je podstatným dílkem skládačky nákupního procesu. Martinovi držím palce v jeho podnikání a těším se na další spolupráci – aktuálně vyvíjíme další web pro jeho druhé podnikaní.

Další případové studie

Připravuji

Jak jsem vybudoval milionové obraty za jeden rok u svého eshopu Slinta.cz?