Vytvářím moderní, hezké a funkční webové stránky.

Pomohu vám nejen s webem.

Potřebujete webové stránky pro váš projekt? Během tvorby se postarám o vše od A do Z, takže vám nebudu přidělávat žádné starosti. Vytvořím moderní web, napíšu texty, doplním fotky, napojím na analytické nástroje a následně vám pomohu i s reklamou a marketingem.

Pár vybraných ukázek

Webů jsem vytvořil za ty roky mnoho. Zde je pár nejnovějších ukázek.

Obklady kuchyně

Stylové keramické desky a obklady.

Poličská stavební

Zavedená stavební firma z Poličky.

Veronika Bobková

Velmi šikovná fotografka z Prahy.

Bobocafé

Kavárna co peče dorty v srdci Litomyšle.

Coffee

Předpřipravený web pro kavárnu či pražírnu.

Tomáš Klaban

Realitní makléř z Ostravy.

Inkancl

Zaměření na vybavení kanceláří, restaurací aj.

Bydlení v Krkonoších

Web pro developera bytových domů.

Autoservis dodávek

Specializovaný servis z Brna.

Catering Jana

Špičkový catering a koordinace akcí.

Jak mě hodnotí klienti?

Ověřte si recenze přímo u mých klientů, ať nekupujete zajíce v pytli.

VYNIKAJÍCÍ
18 recenze na
Michal Paroubek
Michal Paroubek
05/09/2022
Ověřená
Profesionální, rychlý, flexibilní. Těmito slovy lze vystihnout práci p. Pražana. Vřele doporučuji všem začínajícím podnikatelům. Pan Pražan má vynikající postřehy nejen na tvorbu webu, ale i na samotný koncept podnikání. Paroubek Michal, Demi Sushi Litomyšl.
Přečtěte si více
Daniel Kottas
Daniel Kottas
27/08/2022
Ověřená
Vyzkousel jsem asi 4 firmy ohledne udelani webu grafiky a textace vzdy ze me vytahly balik a vysledek nulovy. Tady pan tomu rozumi vi co a jak a se vsim pomuze a udela za me velka spokojenost a tesim se na dalsi spoluprace 🙂 BENET AUTO s.r.o www.autoservisdodavek .cz
Přečtěte si více
Otto Křikava
Otto Křikava
26/08/2022
Ověřená
Perfektní spolupráce, za firmu AUTOSKLO PORUBA s.r.o., mohu pouze doporučit! 5/5 ! Děkuji, Otto Kříkava
Přečtěte si více
Jan Daněček
Jan Daněček
12/08/2022
Ověřená
S Adamem spolupracuji již delší dobu na mém eshopu. Není nic, co bych mohl vytknout, Adam je velmi komunikativní, proaktivní, profesionální a je vidět, že mu na projektu záleží. Mohu doporučit. Jan Daněček Domio.cz
Přečtěte si více
Tomáš Klaban
Tomáš Klaban
04/08/2022
Ověřená
Spolupráce s panem Pražanem byla skvělá. Od začátku od prvního hovoru přes formulář s 30 otázkami aby mně správně navnímal až do finiše byl vždy při ruce, nic nebyl problém, naslouchal, vysvětlil. Když něco nešlo v 7 večer opravil, nebyl problém. Prostě skvělá spolupráce, profík každým coulem 🙂 Ještě jednou děkuji za super web tomasklaban.cz a budu se těšit na další spolupráci. Tomáš Klaban prostě Realiťák
Přečtěte si více
Jakub Špiller
Jakub Špiller
14/07/2022
Ověřená
TOP spolupráce s panem Pražanem. Jeho profesionální přístup není v odvětí ecommerce vždy úplně obvyklý. V podnikání jsem se setkal se spoustou různých subjektů a jednotlivců, se kterými jsem spolupracoval a můžu s klidem v duši potvrdit, že Adam je jeden z těch lidí, které bych opravdu doporučil. Spolupracujeme na našem eshopu iMrňous.cz na SEO a po více než půlroční pravidelné spolupráci jsem rád, že jsem na Adama dostal doporučení i já. Skvělá a pravidelná komunikace, přichází s konstruktivními nápady i on sám, jde vidět, že mu na práci i na celém projektu záleží. Dokáže věci vysvětlit v souvislostech a je to opravdový odborník. Díky za spolupráci a těším se na další společné měsíce budování Jakub Špiller majitel eshopu iMrňous.cz
Přečtěte si více
Jana Martincová
Jana Martincová
28/04/2022
Ověřená
Pana Pražana jsem oslovila hned několikrát. Poprvé to bylo kvůli zřízení webových stránek, se kterými jsem maximálně spokojená. Pan Pražan mi vždy se vším poradil, byl vstřícný a měl plno originálních nápadů. Komunikovali jsme prostřednictvím emailu a telefonu, vždy reagoval pohotově. Proto jsem jeho služby využila i později, když jsem chtěla cílenou reklamu. S jeho službami jsem velice spokojená, pan Pražan je vstřícný a profesionální a jeho práci mohu všem doporučit. Catering Jana
Přečtěte si více
Marta Šternová
Marta Šternová
26/04/2022
Ověřená
Potřebovali jsem redesignovat starý web a importovat produkty na nový web, což před panem Pražanem nikdo jiný nedokázal. Chválím také velmi rychlou realizaci. Co se týče komunikace, tak tady nemám co vytknout. Pan Pražan byl vždy velmi ochotný, trpělivý a vše vysvětlil tak, že jsem tomu rozuměla. Naprosto výborná spolupráce a velmi osobní přístup. Ještě jednou děkujeme Bioaorganic
Přečtěte si více
lionel cz
lionel cz
25/04/2022
Ověřená
Spolupráce s panem Pražanem je bezproblémová. Rychlá odezva a řešení problémů, přátelský přístup ke klientovi, kvalitní zpracování projektů. Mohu jen doporučit.
Přečtěte si více

Hotové weby

Rozpracované weby

Rozpracované weby, na kterých aktuálně pracuji. Vždy se snažím předvádět nejaktuálnější projekty, ať víte, jaký styl práce můžete očekávat.

Moje přidaná hodnota

Postavím vám krásný web a zároveň se postarám, aby vám tento web začal vydělávat peníze, což je vlastně důvod, proč si ho zřizujete.

 • Web není jen o designu a vzhledu, ale o nastavení, které není na první pohled vidět a hodně programátorů ho zanedbává. Je potřeba správně nastavit robots.txt, nahrát sitemapy do GSC, napojit web na analytické i reklamní systémy, správně nastavit cookies, vyplnit titles, descriptions atd.

  Úkonů je celá hromada, aby web správně fungoval a splňoval vše, co se od něj očekává. Já vám s tímto vším rád pomohu.

 • Web je postavený, správně nastavený a se vším propojený? Co dál? Nyní přichází to, proč jsme vlastně web stavěli. Je potřeba celý projekt uchopit a spustit například PPC reklamy, zamakat na lokálním SEO, na klasickém SEO, tvořit obsah, sbírat leady atd.

  Všechny tyto věci pro vás dokážu zajistit na celkem slušné úrovni. V tomto odvětví se pohybuji již 6 let a mám hromadu vlastních zkušeností. Jen pro info, u svého eshopu jsem utratil už přes 2 miliony korun v reklamě na Facebooku a Instagramu.

 • Nikdo nikdy nedokáže postavit dokonalý web, který bude fungovat jako perpetum mobile na peníze. Vždy je potřeba zpětná vazba od návštěvníků z reklam nebo z organického vyhledávání.

  Jakmile máme za sebou první a druhý krok, tak přichází na řadu optimalizace samotného webu. Na web nasadíme například Hotjar a budeme sledovat, co návštěvníci na webu dělají. Podle toho pak web příslušně upravíme, aby přinášel co nejvíce poptávek či objednávek.

 • Třetí krok nikdy nekončí, neustále je potřeba web a samotné reklamy optimalizovat, jelikož se mění trendy i potřeby zákazníků.

  Vedle toho je dobré web dále rozvíjet po obsahové stránce, pracovat na důvěryhodnosti, navázat různé strategické spolupráce atd. I zde opět platí, že se vám o to dokážu postarat.

Dejte mi vědět

Nezávazně probereme vaší představu a vymyslíme řešení. Bude pak pouze na vás, zda začneme spolupráci.

  Začneme vašimi údaji

  Vyplňte mi údaje níže. Obratem se vám ozvu a začneme na webu pracovat. Stačí už tak málo a za 14 dní můžete mít profesionální web na míru.

   Kliknutím na tlačítko "Odeslat", souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů, jak je popsáno v zásady ochrany osobních údajů.