Tvorba webových stránek

S tvorbou webů mám bohaté zkušenosti. Převážně tvořím pro menší lokální projekty a pomáhám jim s celkovým marketingem a reklamou. Na větší projekty mám spolehlivý team.

O 1200% více zakázek

Ano, doopravdy. Tento projekt patří k jedněm z nejvíce úspěšných, kde po dostavění webu a šlápnutí do marketingu jsme získali za měsíc tolik zakázek, jako bylo dříve za celý rok. Nevěříte? Stačí se zeptat Martina – majitele projektu. Nyní pracujeme na druhém webu pro druhou firmu.

Rapidní úspora času

Potřebuje zavedená kavárna web? Paní majitelce jsem vysvětlil, co jí web přinese a nyní je nadmíru spokojená. Díky webu ušetří hromadu času při prezentaci svých dortů. Má vše na jednom místě a už nemusí zákazníkům cokoliv pracně vysvětlovat. Příliv nových klientů, díky Google reklamě, je třešničkou na dortu.

Specifikace k webu

Není web jako web, aby stránky plnily svůj účel, tak je potřeba vymyslet originální design, správnou strukturu, stránky musí být rychlé, responzivní a je potřeba myslet i na údržbu a zabezpečení.

Propracovanost

Všechny moje weby jsou do detailu propracované. Správné kontrasty barev, použitelnost, přehlednost, vypíchnuté ty nejdůležitější informace. Jde o to, aby web na první dobrou návštěvníka zaujal.

Responzivita

Responzivita je náklaná, časově náročná a hodně tvůrců ji podceňuje. Ve výsledku je hezký web pro počítače, ale již se zapomíná na mobily nebo tablety, což je v dnešní době klíčové.

Moderní

Moje weby jsou moderní, čisté a až v minimalistické podobě. Díky mému přístupu a průběžným úpravám vám web vydrží mnoho let. Aktivně sleduji nejmodernější trendy.

Zabezpečení

Bezpečnost až na prvním místě. Dělám aktivní zabezpečení a aktualizace v souladu s vývojem nových virů a celkově malware. Zároveň dodržuji postupy pro případné napadení, jako jsou zálohy. Pokud by se mi něco stalo, můj advokát má kompletní přístupy a instrukce s dalším postupem.

Správná struktura

Ovládám bravurně SEO, což mi dává možnost správně strukturovat web po technické stránce, aby byl viditelný pro vyhledávače. Správně vyplněné všechny html tagy jako je title, description, nadpisy (h1, h2) atd.

Funkčnost

Vše dlouhodobě funguje jak má, nic se vám po chvíli nerozsype a nezačně vykazovat errory. O weby se aktivně starám, čímž docílím skvělé rychlosti, zabezpečení a stránky jsou aktuálně optimalizované.

Recenze

Jak mě hodnotí klienti?

Nejste si jistí, zda jsou recenze reálné? U všech recenzí je kontakt na web či majitele, stačí klienty obvolat a zeptat se na osobní názor.

Pana Adama Pražana jsem oslovila kvůli úpravě webových stránek, které jsem převzala. Když se na vše podíval, tak mi nabídl dvě možnosti. Upravit ty stávající, ale nebude to optimální, nebo zcela nové, funkční a moderní.

  • Po velkém přemýšlení jsem se rozhodla pro nový web a jsem za to neskutečně ráda. Jsou přesně dle mých představ, krásné, funkční a přehledné. Vzhledem k tomu, že se jedná o nehtový šampionát, tak jsem měla obavy, jak chlapovi budu vysvětlovat své představy 🙂 ale… pan Pražan přesně pochopil co po něm požaduji a byl mi 24/7 k dispozici, když jsem potřebovala cokoliv poupravit. Je neskutečně vnímavý, komunikativní a především opravdu velký profesionál. Moc děkuji za rychlost při tvorbě stránek. Pana Pražana rozhodně doporučuji nejen pro začínající firmy, ale i pro ty stávající.

S Adamem Pražanem naše firma spolupracovala na kompletní tvorbě nových prezentačních stránek naší společnosti. Původní stránky byly z roku 2008 a již bylo třeba pojmout nové stránky moderním a svěžím způsobem.

  • V průběhu prací, jsme vznášeli další a další požadavky na doplnění webu. (Např. vložení více než 200 fotografií našich referencí) I přes původní dohodnutý rozsah Adam vše bez zbytečných odkladů zpracoval.
    Po dokončeni webu Poličské stavební s.r.o. jsme se na Adama ještě obrátili s vytvořením další karet na prodej našich bytů. Toto již bylo v době kdy pan Pražan nepřijímal skrz Vánoce nové klienty. I přes to nám karty profesionálně zpracoval. Nyní pracujeme na novém E-shopu a již máme jasno, na koho se obrátit. Adama doporučuji.

Web hotový?

Následná spolupráce

U 95% klientů navážeme i s následnou spoluprací, kde pomáhám web aktivně rozvíjet, vymýšlím marketingové strategie a starám se o reklamu.

Správa a rozvoj webu

Weby i po dokončení průběžně upravuji a doplňuji s rozvíjejícím se podnikáním klienta. Zároveň dělám pravidelné aktualizace, zálohy webu a optimalizuji rychlost načítání.

Marketing

Web je nástroj, který je potřeba správně používat, aby plnil svojí funkci. Svým klientům pomáhám s vymýšlením různých strategií a následnou aplikací.

FB / IG reklama

Reklama na sociálních sítích dokáže být velmi efektivní pro spotřební produkty nebo jako doplněk k PPC. Jedná se o velmi účinnou reklamu, pokud se správně uchopí.

K tématu píšu články

Nejen, že stavím na zakázku weby pro své klienty, ale zároveň se snažím vzdělávat i širší okolí.

Jak fixnout pozici pagination v Oxygen repeateru

Pokud se použije repeater a stránkování, tak je stránkování ve stejném divu jako samotné prvky v repeateru, čili se stránkování…

150 150 Adam Pražan

Jak skrýt stránkování v Oxygen repeateru

Když se generují příspěvky či produkty do určité stránky, tak lze nastavit, kolik se jich má zobrazit na stráce pomocí…

150 150 Adam Pražan
Náhledové obrázky z Custom post type se nepropisují na sociální sítě

Náhledové obrázky z Custom post type se nepropisují na sociální sítě

Zrovna jsem při tvorbě jednoho webu zjistil, že se obrázky z příspěvků, které jsou vytvořeny pomocí pluginu Custom post type,…

1500 1000 Adam Pražan
Backdrop-filter nefunguje na iOS, jaké je řešení?

Backdrop-filter nefunguje na iOS, jaké je řešení?

Není novinkou, že na iOS nefungují některé CSS. Kupříkladu backdrop-filter: blur(20px); mi tam nefungoval, zatímto na androidu či počítači ano.…

1500 1000 Adam Pražan
Emaily z formulářů na webu chodí do spamu, jak toto řešit?

Emaily z formulářů na webu chodí do spamu, jak toto řešit?

Tento problém jsem právě řešil u jednoho svého klienta - všechny emaily z poptávkových formulářů na webu chodily buď do…

1500 1000 Adam Pražan
Nový web přinesl za měsíc více zakázek, než měla firma za celý rok.

Nový web přinesl za měsíc více zakázek, než měla firma za celý rok.

Martina Zahálku jsem sám oslovil s nabídkou předělání prezentace, jelikož měl starý a nevzhledný web, který úplně neodpovídal samotnému produktu…

1306 870 Adam Pražan
Multijazyčný web nebo každý na vlastní doméně?

Multijazyčný web nebo každý na vlastní doméně?

V poslední době mi přibývá dost klientů, kteří buďto expandují do zahraničí a nebo evidují větší nárůst zahraničních zákazníků, kteří…

1500 1000 Adam Pražan
Jak a proč udělat zálohu webu

Jak a proč udělat zálohu webu

Za svoji praxi jsem se setkal pouze s málo případy – klienty, kteří dělají pravidelné zálohy webu. Je pravda, že…

1280 718 Adam Pražan