Web na míru od 900 kč.

Webové stránky na míru od profesionála za měsíční poplatek. Bez vstupních investic a závazků. Při spokojenosti si můžete web odkoupit, ať nemusíte měsíčně nic platit.

Jak to funguje?

Princip je jednoduchý, vytvořím pro vás na míru web, jako by to byla klasická zakázka. Hotový web vám pak budu za 900 kč měsíčně pronajímat. Vy tak mužete mít kvalitní web bez vstupní investice a když vám bude vyhovovat, tak si ho můžete jednoduše odkoupit.

01
Bez závazků

Toto řešení je zcela bez závazků. Když se rozhodnete, že web již nepotřebujete, tak jednoduše skončíte bez jakýchkoliv poplatků.

02
Možnost odkoupení

Web si můžete ode mě kdykoliv koupit za běžnou tžní cenu, kde pak nemusíte již platit měsíční poplatky za pronájem.

03
Reklama a marketing

Hotový web napojíme na analytické a reklamní nástroje. Pomohu vám s reklamou a marketingem, abychom společně vydělali peníze.

04
Kdy bude hotovo

Jakmile se s vámi spojím a proberu detailně vaše podnikání, tak na základě informací začínám tvořit. Web bude hotový za 14 – 30 dní.

Přes 30 klientů

Svojí důvěru mi svěřilo již přes 30 klientů. Všichni oceňují mojí zodpovědnost, smysl pro detail a proaktivní přístup. Vždy se snažím jejich podnikání rozvíjet, čímž vyděláme všichni.

Ukázky vytvořených webů

Web bude moderní, s čistým designem a vyladěný do posledních detailů. Taktéž bude správně optimalizovaný, rychlý a zabezpečený. Podobné weby se běžně prodávají za 30 tisíc.

Jak mě hodnotí klienti?

VYNIKAJÍCÍ
18 recenze na
Michal Paroubek
Michal Paroubek
05/09/2022
Ověřená
Profesionální, rychlý, flexibilní. Těmito slovy lze vystihnout práci p. Pražana. Vřele doporučuji všem začínajícím podnikatelům. Pan Pražan má vynikající postřehy nejen na tvorbu webu, ale i na samotný koncept podnikání. Paroubek Michal, Demi Sushi Litomyšl.
Přečtěte si více
Daniel Kottas
Daniel Kottas
27/08/2022
Ověřená
Vyzkousel jsem asi 4 firmy ohledne udelani webu grafiky a textace vzdy ze me vytahly balik a vysledek nulovy. Tady pan tomu rozumi vi co a jak a se vsim pomuze a udela za me velka spokojenost a tesim se na dalsi spoluprace 🙂 BENET AUTO s.r.o www.autoservisdodavek .cz
Přečtěte si více
Otto Křikava
Otto Křikava
26/08/2022
Ověřená
Perfektní spolupráce, za firmu AUTOSKLO PORUBA s.r.o., mohu pouze doporučit! 5/5 ! Děkuji, Otto Kříkava
Přečtěte si více
Jan Daněček
Jan Daněček
12/08/2022
Ověřená
S Adamem spolupracuji již delší dobu na mém eshopu. Není nic, co bych mohl vytknout, Adam je velmi komunikativní, proaktivní, profesionální a je vidět, že mu na projektu záleží. Mohu doporučit. Jan Daněček Domio.cz
Přečtěte si více
Tomáš Klaban
Tomáš Klaban
04/08/2022
Ověřená
Spolupráce s panem Pražanem byla skvělá. Od začátku od prvního hovoru přes formulář s 30 otázkami aby mně správně navnímal až do finiše byl vždy při ruce, nic nebyl problém, naslouchal, vysvětlil. Když něco nešlo v 7 večer opravil, nebyl problém. Prostě skvělá spolupráce, profík každým coulem 🙂 Ještě jednou děkuji za super web tomasklaban.cz a budu se těšit na další spolupráci. Tomáš Klaban prostě Realiťák
Přečtěte si více
Jakub Špiller
Jakub Špiller
14/07/2022
Ověřená
TOP spolupráce s panem Pražanem. Jeho profesionální přístup není v odvětí ecommerce vždy úplně obvyklý. V podnikání jsem se setkal se spoustou různých subjektů a jednotlivců, se kterými jsem spolupracoval a můžu s klidem v duši potvrdit, že Adam je jeden z těch lidí, které bych opravdu doporučil. Spolupracujeme na našem eshopu iMrňous.cz na SEO a po více než půlroční pravidelné spolupráci jsem rád, že jsem na Adama dostal doporučení i já. Skvělá a pravidelná komunikace, přichází s konstruktivními nápady i on sám, jde vidět, že mu na práci i na celém projektu záleží. Dokáže věci vysvětlit v souvislostech a je to opravdový odborník. Díky za spolupráci a těším se na další společné měsíce budování Jakub Špiller majitel eshopu iMrňous.cz
Přečtěte si více
Jana Martincová
Jana Martincová
28/04/2022
Ověřená
Pana Pražana jsem oslovila hned několikrát. Poprvé to bylo kvůli zřízení webových stránek, se kterými jsem maximálně spokojená. Pan Pražan mi vždy se vším poradil, byl vstřícný a měl plno originálních nápadů. Komunikovali jsme prostřednictvím emailu a telefonu, vždy reagoval pohotově. Proto jsem jeho služby využila i později, když jsem chtěla cílenou reklamu. S jeho službami jsem velice spokojená, pan Pražan je vstřícný a profesionální a jeho práci mohu všem doporučit. Catering Jana
Přečtěte si více
Marta Šternová
Marta Šternová
26/04/2022
Ověřená
Potřebovali jsem redesignovat starý web a importovat produkty na nový web, což před panem Pražanem nikdo jiný nedokázal. Chválím také velmi rychlou realizaci. Co se týče komunikace, tak tady nemám co vytknout. Pan Pražan byl vždy velmi ochotný, trpělivý a vše vysvětlil tak, že jsem tomu rozuměla. Naprosto výborná spolupráce a velmi osobní přístup. Ještě jednou děkujeme Bioaorganic
Přečtěte si více
lionel cz
lionel cz
25/04/2022
Ověřená
Spolupráce s panem Pražanem je bezproblémová. Rychlá odezva a řešení problémů, přátelský přístup ke klientovi, kvalitní zpracování projektů. Mohu jen doporučit.
Přečtěte si více

Stačí tak málo

Online podnikání nebylo nikdy lehčí. Pracoval jsem pro velké i malé firmy, mám 6 let zkušeností, které vám rád předám.

Impeka - Premium WordPress Multipurpose theme by Greatives

K čemu je dobrý web?

Web je především vaší vizitkou, která vytváří prvotní emoce u zákazníka. Tyto emoce pak ovlivňují celý nákupní proces. Dále je z dlouhodobého hlediska výhodnější rozvíjet obsah na webu (SEO) než na sociálních sítích, kde neustále upadají dosahy. Výhod je celá řada, proto jsem sepsal souhrnný článek.

Časté otázky

 • Mám hodně klientů, kteří si objednali tuto službu skrze obavy z velké počáteční investice. Ve většině případů do 6 měsíců od dokončení webu podávají žádosti o odkoupení webu, jelikož sami vidí, že web jim dokáže vydělat peníze. Web se pak dá odkoupit za normální tržní cenu, což aktuálně činí 25 tis.

 • Doménu i hosting pro vás zařídím.  Se mnou máte plný servis, abych vám ušetřil co nejvíce práce. S vhodným výběrem domény vám budu nápomocný. Stačí pak už jen uhradit hosting i doménu, což činí dohromady okolo 1000 kč jednou za rok.

 • K dispozici vám budu téměř 24/7. Pokud budete na webu cokoliv potřebovat upravit, tak vám budu plně k ruce. Jednotlivé úpravy se pak naceňují individuálně nebo můžete využít balíček BASIC. Balíček START máte automaticky v ceně, čímž docílíme rychlého a hladkého chodu.

 • Veškeré úpravy na těchto webech provádím já osobně, abyste neodbornou úpravou web nepoškodil/a. Zároveň se postarám, aby nové úpravy či obsah seděl ke stávajícímu designu. Pokud si chcete web upravovat sám/a, tak tuto možnost nabízím po odkoupení webu.

 • S reklamou a marketingem vám milerád pomohu. Dokážu se efektivně postarat o PPC, FB/ IG Ads, SEO, psaní článků, tvorbu strategií atd. Tyto služby jsou už však zpoplatněné dle indidivuální domluvy. Předem vám dám vědět, co by bylo dobré udělat, jakým stylem a kolik by to mohlo zhruba stát. Finální volba je pak už zcela na vás, zda si reklamu uděláte sami, najmete někoho jiného nebo práci zadáte mně.

Jdete do toho?

Buďte online bez vstupních investic a bez starostí. Využijte plný potenciál webových stránek a začněte své podnikání rozvíjet.

Začneme vašimi údaji

Vyplňte mi údaje níže. Obratem se vám ozvu a začneme na webu pracovat. Stačí už tak málo a za 14 dní můžete mít profesionální web na míru.

  Kliknutím na tlačítko "Odeslat", souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů, jak je popsáno v zásady ochrany osobních údajů.

  Začneme vašimi údaji

  Vyplňte mi údaje níže. Obratem se vám ozvu a začneme na webu pracovat. Stačí už tak málo a za 14 dní můžete mít profesionální web na míru.

   Kliknutím na tlačítko "Odeslat", souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů, jak je popsáno v zásady ochrany osobních údajů.