Tvorba webu Svitavy

Najdete mě ve Svitavách, kde mám i svojí vlastní kancelář. Jsem na volné noze a tvořím na zakázku weby. Zároveň klientům pomáhám i s reklamou a marketingem.

Ukázka prací

Ukázka mých webů, které jsem vytvořil pro podnikatele ze Svitav, České Třebové, Litomyšle a Poličky.

Co o mně řekli klienti?

Veškeré recenze lze ověřit přímo u klientů. Recenze jsou převzaty z mého Google profilu, kde je již přes 24 ověřených recenzí.

Marketa Glanznerova, restauraceastra.cz

Skvělá spolupráce, skvěle a přehledně vytvořené webové stránky, vyslechnuty všechny požadavky, přečtené a především vyřešené dotazy a připomínky. Pan Pražan i trpělivě vyčkával na podklady z naší strany, připomínal se, komunikoval, vyřešil doménu apod. Z naší strany velice oceňujeme funkci dotazového okénka, která byla v minulosti od jiného tvůrce špatně fungující. Od pana Pražana funguje naprosto bezchybně. V budoucnu plánujeme přidat ještě galerii pro zákazníky. Není žádný problém s další spoluprácí a případnou pomocí a péčí.

František Kučera, policskastavebni.cz

S Adamem Pražanem naše firma spolupracovala na kompletní tvorbě nových prezentačních stránek naší společnosti. Původní stránky byli z roku 2008 a již bylo třeba pojmout nové stránky moderním a svěžím způsobem. V průběhu prací, jsme vznášeli další a další požadavky na doplnění webu. (Např. vložení více než 200 fotografií našich referencí) I přes původní dohodnutý rozsah Adam vše bez zbytečných odkladů zpracoval. Po dokončeni webu Poličské stavební s.r.o. jsme se na Adama ještě obrátili s vytvořením další karet na prodej našich bytů. Toto již bylo v době kdy pan Pražan nepřijímal skrz Vánoce nové klienty. I přes to nám karty profesionálně zpracoval. Nyní pracujeme na novém E-shopu a již máme jasno, na koho se obrátit. Adama doporučuji.

Za měsíc více zakázek, než měla firma za celý předešlý rok

Přečtěte si případovou studii, kterou jsem sepsal na jeden velice úspěšný projekt pro pana Zahálku. Firma se zabývá pokládkou keramických pracovních desek, kde po spuštění nového webu a šlápnutí do reklam měli za měsíc více zakázek, než dříve za celý rok. Opět lze toto tvrzení ověřit přímo u klienta – kontakty u něj na webu.

Rozhýbu i vaše podnikání

Díky mnohaletým zkušenostem už vím, jak stavět weby a marketing, abych vám reálně vydělal peníze. Mám velmi bohaté zkušenosti z výkonnostního marketingu, které u vás aplikuji.

Pojďme si dát nezávazně vědět. Můžeme si zavolat nebo si dát u mě v kanceláři dobrou kávu a probrat vaší představu. Pevně věřím, že najdeme společnou notu a dáme se v přátelském duchu do práce. Web bude hotový poměrně rychle a bude udělaný přesně na míru. Jak? Detailně probereme vaše podnikní a cíle, já udělám analýzu trhu / konkurence a na základě všech těchto dat začnu tvořit. Jak bude návrh, tak ho společně doladíme k dokonalosti.