Vytvářím moderní a úspěšné weby na základě podrobných analýz.

Svojí důvěru mi svěřil i Břicháč Tom, kterému jsem dělal web.

01

Vzhled

Weby vytvářím vždy s moderním a čistým designem. Při tvorbě se opírám o analýzy trhu a chování návštěvníků. Vše je to o číslech.

02

Struktura

Nejsem čistě programátor, vyznám se i v reklamách. Při stavbě webu tedy vždy přemýšlím i nad jeho použítím a následně volím vhodnou strukturu.

03

Full servis

Tvorbou webu to pro mě nekončí. Běžně se starám o doménu, hosting, aktualizace i pravidelné zálohy. Zařídím vše, abyste s webem neměli žádné starosti.

04

Dobrá cena

Nejsem agentura, nemusím živit další lidi nademnou, takže vám dokážu nabídnout celkem slušnou cenu.

05

Osobní přístup

Dbám na osobní přístup a péči o klienta. Moje jméno je mojí vizitkou. Dodržování termínů je u mě samozřejmostí.

Pár vybraných referencí
Pár vybraných referencí

Často
kladné otázky

 • Běžně je web hotový do jednoho měsíce od domluvení spolupráce a úhrady zálohové faktury. Ve většině případů je hrubá verze hotová do 2-3 týdnů, kde se následující týden ladí detaily. Rychlost kompletace pak záleží čistě na vás, na vašem feedbacku a dodaných podkladech.

 • Web využijete hned na několika rovinách. Tou primární je prezentace vás či vašeho podniku, kde dokážete uspořádat informace a obrázky tak, aby si k vám návštěvník vytvořil co nejlepší emoce pro navázání obchodního vztahu.

  Díky webu můžete mít i větší zásah skrze PPC reklamy, SEO, Emailing a sociální sítě. Pokud vás k tomuto tématu zajímá více informací, včetně konkrétních případů využití, tak jsem sepsal článek K čemu je dobré mít webové stránky?

 • Ano můžeme, vše záleží na vzájemné domluvě. Buďto se můžete zastavit ke mně do kanceláře nebo se mohu za vámi otočit. Ze zkušenosti už ale vím, že ve většině případů si vystačíme pomocí telefonu a emailu, což šetří čas i výslednou cenu.

 • Ceny jsou vždy individuální dle rozsahu prací a samotné náročnosti. Vždy si s klientem zavolám, vyzjistím jeho představu a na základě toho dokážu určit přesnější cenu. Vždy se snažím pracovat s fixní cenou za projekt – je to více transparentní a klient přesně ví, kolik zaplatí.

 • Vybrané ukázky webů naleznete níže. Na spodu stránky pak najdete i psané reference od mých klientů. Další recenze naleznete v Google recenzích.

 • Následný servis určitě poskytuji a doporučuji. Běžně se svým klientům starám o hosting, doménu, dělám pravidelné zálohy a často i web aktualizuji po obsahové stránce – informace na webu. Výsledkem je, že máte plně funkční a aktualizovaný web, o který se nemusíte vůbec starat.

Moje
přidaná hodnota

Aneb dokážu pro vás udělat vše od A do Z.

 • Web není jen o designu a vzhledu, ale o nastavení, které není na první pohled vidět a hodně programátorů ho zanedbává. Je potřeba správně nastavit robots.txt, nahrát sitemapy do GSC, napojit web na analytické i reklamní systémy, správně nastavit cookies, vyplnit titles, descriptions atd.

  Úkonů je celá hromada, aby web správně fungoval a splňoval vše, co se od něj očekává. Já vám s tímto vším rád pomohu.

 • Web je postavený, správně nastavený a se vším propojený? Co dál? Nyní přichází to, proč jsme vlastně web stavěli. Je potřeba celý projekt uchopit a spustit například PPC reklamy, zamakat na lokálním SEO, na klasickém SEO, tvořit obsah, sbírat leady atd.

  Všechny tyto věci pro vás dokážu zajistit na celkem slušné úrovni. V tomto odvětví se pohybuji již 6 let a mám hromadu vlastních zkušeností. Jen pro info, u svého eshopu jsem utratil už přes 2 miliony korun v reklamě na Facebooku a Instagramu.

 • Nikdo nikdy nedokáže postavit dokonalý web, který bude fungovat jako perpetum mobile na peníze. Vždy je potřeba zpětná vazba od návštěvníků z reklam nebo z organického vyhledávání.

  Jakmile máme za sebou první a druhý krok, tak přichází na řadu optimalizace samotného webu. Na web nasadíme například Hotjar a budeme sledovat, co návštěvníci na webu dělají. Podle toho pak web příslušně upravíme, aby přinášel co nejvíce poptávek či objednávek.

 • Třetí krok nikdy nekončí, neustále je potřeba web a samotné reklamy optimalizovat, jelikož se mění trendy i potřeby zákazníků.

  Vedle toho je dobré web dále rozvíjet jak po obsahové stránce, navázat různé strategické spolupráce atd, kde opět platí, že pro vás dokážu vše zařídit.

Dejte mi vědět

Nezávazně probereme vaší představu a vymyslíme řešení. Bude pak pouze na vás, zda začneme spolupráci.

  Kliknutím na tlačítko, souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů, jak je popsáno v zásady ochrany osobních údajů Chráněno službou recaptcha (ochrana soukromí, smluvní podmínky)

  Pár vybraných recenzí od mých klientů. Recenze lze dohledat přímo na Google. Pro ověření můžete kontaktovat mé klienty. Veškeré kontakty naleznete na jejich webech.

  Jana Martincová

  Pana Pražana jsem oslovila hned několikrát. Poprvé to bylo kvůli zřízení webových stránek, se kterými jsem maximálně spokojená. Pan Pražan mi vždy se vším poradil, byl vstřícný a měl plno originálních nápadů. Komunikovali jsme prostřednictvím emailu a telefonu, vždy reagoval pohotově. Proto jsem jeho služby využila i později, když jsem chtěla cílenou reklamu. S jeho službami jsem velice spokojená, pan Pražan je vstřícný a profesionální a jeho práci mohu všem doporučit.

  Břicháč Tom

  Naprosto výborná spolupráce a velmi osobní přístup! Potřeboval jsem po 7 letech vytvořit nový web a jelikož mám specifické požadavky, hodně mi záleželo na tom, komu ho svěřím. Na webu jsem měl vysokou návštěvnost, ale nesplňoval graficky ani informačně skoro nic. Adam si vyslechl mou představu, vymyslel řešení, strukturu a design, který sedl na první dobrou. S Adamem se velmi dobře komunikuje a pracuje. Vlastně jsem nikoho za poslední roky neviděl tak zapáleného pro věc s pohodovým přístupem a nápady.

  Vždy vyjde vstříc a nabídne správný postup. Ukáže varianty a poradí, která má či nemá smysl. Design je přesně jak jsem chtěl – čistý, přehledný, pro klientský. Velmi rychlá realizace a dodržení všech termínů. Doporučuji všemi deseti!

  Jakub Špiller

  TOP spolupráce s panem Pražanem. Jeho profesionální přístup není v odvětí ecommerce vždy úplně obvyklý. V podnikání jsem se setkal se spoustou různých subjektů a jednotlivců, se kterými jsem spolupracoval a můžu s klidem v duši potvrdit, že Adam je jeden z těch lidí, které bych opravdu doporučil. Spolupracujeme na našem eshopu iMrňous.cz na SEO a po více než půlroční pravidelné spolupráci jsem rád, že jsem na Adama dostal doporučení i já. Skvělá a pravidelná komunikace, přichází s konstruktivními nápady i on sám, jde vidět, že mu na práci i na celém projektu záleží. Dokáže věci vysvětlit v souvislostech a je to opravdový odborník. Díky za spolupráci a těším se na další společné měsíce budování

  Marta Šternová

  Potřebovali jsem redesignovat starý web a importovat produkty na nový web, což před panem Pražanem nikdo jiný nedokázal. Chválím také velmi rychlou realizaci. Co se týče komunikace, tak tady nemám co vytknout. Pan Pražan byl vždy velmi ochotný, trpělivý a vše vysvětlil tak, že jsem tomu rozuměla. Naprosto výborná spolupráce a velmi osobní přístup.

  Začneme vašimi údaji

  Vyplňte mi údaje níže. Obratem se vám ozvu a začneme na webu pracovat. Stačí už tak málo a za 14 dní můžete mít profesionální web na míru.

   Kliknutím na tlačítko "Odeslat", souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů, jak je popsáno v zásady ochrany osobních údajů.