Přes 90 klientů a 6 let na volné noze mi dalo příležitost se toho dost naučit.

Spolupracoval jsem s dnes již největším eshopem s koberci v ČR.

Nerozděluji klienty

Jsem zvyklý pracovat jak pro malé klienty, tak i větší zajeté firmy. Ke každému se snažím přistupovat individuálně. Co funguje u vélké firmy, tak nebude fungovat u začínajícího podnikatele.

Spolehlivost

Jeden z hlavních aspektů, který u mě klienti obdivují je spolehlivost a plnění termínů. Co slíbím, to dodržím a pokud náhodou nestíhám (může se stát), tak dám předem vědět.

Komplexní znalosti

Komplexní znalosti ocení hlavně menší klienti, kteří nemají velké rozpočty. Je časově i finančně výhodné, pokud spolupracují s člověkem, který pro ně dokáže udělat vše od A do Z.

Pomluvil mě

Marek Černý, jednatel
S Adamem Pražanem a kluky z Nuttamedia spolupracujeme již delší dobu. Spolupráce probíhá v několika rovinách, jako je produktový management, uživatelské testování s návrhy na optimalizaci webu nebo třeba tvorba nového maskota.
Chci ocenit to, že nerozděluje projekty na malé a velké, ale je vždy připraven nabídnout řešení jakéhokoli problému. Adam s kolegy jsou profesionálové každým coulem.

Pomluvil mě

Marek Černý, jednatel
S Adamem Pražanem a kluky z Nuttamedia spolupracujeme již delší dobu. Spolupráce probíhá v několika rovinách, jako je produktový management, uživatelské testování s návrhy na optimalizaci webu nebo třeba tvorba nového maskota.
Chci ocenit to, že nerozděluje projekty na malé a velké, ale je vždy připraven nabídnout řešení jakéhokoli problému. Adam s kolegy jsou profesionálové každým coulem.

Svěřil mi důvěru

Břicháč Tom

Naprosto výborná spolupráce a velmi osobní přístup! Potřeboval jsem po 7 letech vytvořit nový web a jelikož mám specifické požadavky, hodně mi záleželo na tom, komu ho svěřím. Na webu jsem měl vysokou návštěvnost, ale nesplňoval graficky ani informačně skoro nic. Adam si vyslechl mou představu, vymyslel řešení, strukturu a design, který sedl na první dobrou. S Adamem se velmi dobře komunikuje a pracuje. Vlastně jsem nikoho za poslední roky neviděl tak zapáleného pro věc s pohodovým přístupem a nápady.

Vždy vyjde vstříc a nabídne správný postup. Ukáže varianty a poradí, která má či nemá smysl. Design je přesně jak jsem chtěl – čistý, přehledný, pro klientský. Velmi rychlá realizace a dodržení všech termínů. Doporučuji všemi deseti!

Vybrané ukázky

Weby, které jsem vytvořil za poslední dobu. Níže naleznete odkaz na další ukázky.

červenec 2022
tomasklaban.cz

Podívejte se na více webů, které jsem vytvořil

Pár vybraných recenzí od mých klientů. Recenze lze dohledat přímo na Google. Pro ověření můžete kontaktovat mé klienty. Veškeré kontakty naleznete na jejich webech.

Jana Martincová

Pana Pražana jsem oslovila hned několikrát. Poprvé to bylo kvůli zřízení webových stránek, se kterými jsem maximálně spokojená. Pan Pražan mi vždy se vším poradil, byl vstřícný a měl plno originálních nápadů. Komunikovali jsme prostřednictvím emailu a telefonu, vždy reagoval pohotově. Proto jsem jeho služby využila i později, když jsem chtěla cílenou reklamu. S jeho službami jsem velice spokojená, pan Pražan je vstřícný a profesionální a jeho práci mohu všem doporučit.

Tomáš Klaban

Spolupráce s panem Pražanem byla skvělá. Od začátku, od prvního hovoru, přes formulář s 30 otázkami, aby mě správně navnímal, až do finiše, byl vždy při ruce. Nic nebyl problém, naslouchal, vysvětlil. Když něco nešlo v 7 večer opravil, nebyl problém. Prostě skvělá spolupráce, profík každým coulem 🙂 Ještě jednou děkuji za super web tomasklaban.cz a budu se těšit na další spolupráci.

Jakub Špiller

TOP spolupráce s panem Pražanem. Jeho profesionální přístup není v odvětí ecommerce vždy úplně obvyklý. V podnikání jsem se setkal se spoustou různých subjektů a jednotlivců, se kterými jsem spolupracoval a můžu s klidem v duši potvrdit, že Adam je jeden z těch lidí, které bych opravdu doporučil. Spolupracujeme na našem eshopu iMrňous.cz na SEO a po více než půlroční pravidelné spolupráci jsem rád, že jsem na Adama dostal doporučení i já. Skvělá a pravidelná komunikace, přichází s konstruktivními nápady i on sám, jde vidět, že mu na práci i na celém projektu záleží. Dokáže věci vysvětlit v souvislostech a je to opravdový odborník. Díky za spolupráci a těším se na další společné měsíce budování

Marta Šternová

Potřebovali jsem redesignovat starý web a importovat produkty na nový web, což před panem Pražanem nikdo jiný nedokázal. Chválím také velmi rychlou realizaci. Co se týče komunikace, tak tady nemám co vytknout. Pan Pražan byl vždy velmi ochotný, trpělivý a vše vysvětlil tak, že jsem tomu rozuměla. Naprosto výborná spolupráce a velmi osobní přístup.

Začneme vašimi údaji

Vyplňte mi údaje níže. Obratem se vám ozvu a začneme na webu pracovat. Stačí už tak málo a za 14 dní můžete mít profesionální web na míru.

    Kliknutím na tlačítko "Odeslat", souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů, jak je popsáno v zásady ochrany osobních údajů.